سینی کابل-نردبان کابل-لوله فولادی-درب سینی کابل-کاورسینی کابل-پایه سینی کابل-بوشن- ریل- سی چنل

سینی کابل Cable Tray چیست

سینی کابل یا Cable Tray ، جهت زیبایی و مرتب نمودن کابل کشی های بسیار زیاد و همچنین نصب انواع مهتابی در تاسیسات الکتریکی ساختمان ها استفاده میشود. کابل ها باید در تمام طول مسیر از درون سینی کابل عبور کنند که این شامل حرکت‌های عمودی نیز می‌شود

انواع سینی کابل

سینی کابل استنلس استیل

در مکان هایی که رطوبت و خوردگی بیش از حد وجود دارد، سینی کابل و البته ازنوع استنلس استیل آن موردنیاز است.به طور مثال در کارخانه های لبنیات که نیاز به استریل کردن کل محیط با مواد شوینده قوی دارد باید از سینی کابل استنلس استیل استفاده شود. سینی کابل استنلس استیل زیبایی،استحکام و مقاومت بالایی در برابر خورندگی نسبت به سینی کابل های دیگر دارد.قیمت بالای سینی کابل استنلس استیل باعث شده تا نسبت به سایر سینی کابل ها کمتر مورد استفاده قرار بگیرد.

تاریخچه استنلس استیل

از گذشته های دور چند نوع آلیاژ آهن مقاوم در برابر زنگ زدگی به جای مانده است. یک مثال مشهور از این نوع آلیاژ Pillar of    Delhi است که به دستور Kumara Gupta  در سال ۴۰۱ میلادی ساخته میشود.
 نخستین بار آلیاژ آهن و کروم توسط متالوژیستی فرانسوی به نام Pierre Berthier در سال ۱۸۲۵ معرفی گردید که این آلیاژ ، خواص استحکام در برابر برخی از اسیدها را داشت.متالوژیستها از قرن ۱۹ توانایی تولید استیل ضد زنگ stainless steels جدیدی با ترکیباتی از مقدار کربن کم و کروم بالا را پیدا کردند ولی این آلیاژ با کروم بالا بیش از حد ترد بود.
بین سالهای ۱۹۰۳ و ۱۹۱۲ تعدادی از محققین ، بخصوص Leon Guillet فرانسوی آلیاژی تولید کردند که امروزه ما آنرا استیل ضد زنگ stainless steel میشناسیم.
در سال ۱۹۱۲ نیز الوود هاینز Elwood Haynes اقدام به ثبت نوعی فولاد ضد زنگ مارتن زیتی در ثبت اختراعات ایالات متحده کرد که تا سال ۱۹۲۰ ایجاد نگردید.

سینی کابل

قیمت سینی کابل

قیمت سینی کابل هم بستگی به عواملی دارد.از جمله این عوامل نوع سینی کابل یعنی (گالوانیزه گرم یا سرد) ،عرض، ضخامت و طول آن دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت سینی کابل باشماره های درج شده در سایت تماس ¬بفرمایید.
قیمت های محاسبه شده سینی کابل  قیمت های عرف بازار هستند و بدیهی است که در متراژ بالا قیمت کمتر از قیمت های محاسبه شده است. در هر صورت بهتر است مشتریان گرامی برای دریافت جزییات بیشتر با دفتر فروش تماس حاصل فرمایند.
مشتریان عزیر میتوانند با تماس با شماره های فروش ازلیست قیمت سینی کابل مورد نظر خود اطلاع دقیق پیدا کنند و سفارش های خود را ثبت کنند. البته لیست قیمت سینی کابل گالوانیزه سرد  براساس ریال و واحد اندازه گیری متر طول می باشد.  

قیمت روز سینی کابل

قیمت سینی کابل با توجه به وضعیت دلار و بازار ممکن است تغییر شدید داشته باشد اما در گروه صنعتی پتروصنعت آنارام تولیدات با سود کمتر و تغییر قیمت با توجه به نوسانات ارز عرضه میشود. برای اطلاع از لیست قیمت روز انواع سینی کابل گالوانیزه گرم و سرد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید….

One thought on “سینی کابل Cable Tray چیست

Comments are closed.